mojeimage.cz

Airsoft holky


airsoft holky

Ahoj! Pro nás v České republice je typické, že v televizi vidíme vojenská nebo policejní cvičení. A já si vždycky myslel, že airsoft je sport pro lidi, co slouží v opravdové armádě, víš? Ale tentokrát se mě zeptali, jestli bych o tom nechtěl udělat článek. Možná proto, že jsem se hodně věnoval fotografování a navštívil tolik různých míst. Takže mi nevadí, když nám řekneš, co je to airsoft a proč se ti líbí.

.

airsoft-holky.com je první web v České republice pro hráče airsoftu, který vám přinášejí sami airsoftoví kamarádi - lidé, kteří hrají airsoft nejen proto, že je to sport, který se jim hodí do volného času, ale také proto, že je baví a někdy i finančně uspokojuje.

.

airsoft holky vám řekne, kdo si tento sport vybírá, co to je, jak se hraje a jaké vybavení je potřeba. Jsou zdůrazněny výhody a video s hráči, kteří popisují svůj koníček, vás zavede přímo do hry.

.

Jako hráči airsoftu máme sami spoustu otázek. Proto jsme vytvořili tento blog. Zodpovíme vám všechny vaše otázky na téma airsoft, naše tipy a triky najdete zde na webu. S pomocí našeho blogu si můžete rychle dát dohromady výstroj a pak být schopni jít v prvním přiblížení do hry.

.

V "Airsoftových holkách" si povíme o tom, co je airsoft, o pravidlech hry nebo o zásadách dobrého týmu. Není nutné rozumět všemu kouzelnému hned od začátku. Pravidla se lze naučit postupně, ale proč se je učit, když se můžete jen bavit společně se svými oblíbenými dívkami?

.

Airsoft je sport, který hraje mnoho lidí po celém světě. Pořádají se zde soutěže a bitvy s jedinečnými, adrenalinem naplněnými hrami, které jinde nezažijete. Hlavní rysy tohoto koníčku: - na rozdíl od jiných druhů střelby jsou zakázány automatické zbraně; - pravidla a taktika hry jsou podobné válečným hrám, takže jsou obtížné i pro zkušeného hráče; - povoleno je válečné malování; - v herním poli se plně simulují reálné podmínky, i ta nejagresivnější vypadá jako dětská hra;

.

Tyto "hračky" jsou vyrobeny tak, aby vypadaly co nejreálněji. Střílejí plastové kuličky různých ráží rychlostí 190-220 stop (58-67 m) za sekundu. Airsoftová zbraň je asi o polovinu menší než skutečná zbraň a dvakrát lehčí. Airsoft je velmi vhodný pro dívky, protože nevyžaduje sílu. Je možné hrát v týmech nebo individuálně. Není důvod se bát, že by se při hře mohly zranit. Mohu vás jen povzbudit, abyste se přidali!

.

Nebudete věřit, kolik zábavy si můžete užít při hraní v airsoftovém týmu. Patřím mezi nejlepší hráče v České republice. Možná vás moje zkušenosti přesvědčí, abyste si oblékli kamufláž a zkusili to!

.

Airsoft je sport, který se podobá armádním simulačním hrám využívajícím vzduchovky. Jde o dva týmy, které se snaží překonat jeden druhého dobytím vlajky (v nevojenských airsoftových hrách) nebo obranou své základny. V airsoftu existuje také jedinečná skupina hráčů, která se nazývá "airsofťáci" - lidé, kteří nosí oblečení a vybavení skutečné armády nejen pro hru, ale i v běžném životě. Většina z nich jsou členové skupin reenactmentu nebo podobných organizací.

.

Air soft, známý také jako Air Gun Games (AGG), je druh rekreačního sportu, který simuluje použití ručních zbraní. Při tomto sportu se k simulované střelbě používají výkonné zbraně Air soft. Hra, která se hraje, je podobná paintballu s tím rozdílem, že NBB (Non-metallic bullet Bb) používané v airsoftu mohou být vystřeleny mnohem rychleji a s větší přesností než tradiční paintballový značkovač.

.

Základem hry jsou dva soupeřící týmy, které se snaží ukořistit vlajku soupeře a vrátit ji na svou stranu. Hra samotná je velmi napínavou směsicí taktiky, strategie, vytrvalosti a rychlosti.

.

holky najisto

how to flirt on facebook

box pro holky ostrava

seznamka profil

účesy na holky

placeni na rande

exkluzivní seznamka

holky v blátě

kurva drát padesat

pica u centralu

TOPlist
Bing Google